Починаючи ще з давніх племен, люди використовували прикраси, щоб виділитися, підкреслити свій статус і красу. Я думаю, ви погодитеся, що красиву шию гріх не виділити тонким ланцюжком з підвіскою або виразним кольє. З покоління в покоління тяга до прекрасного передається далі, і тому сьогодні вибір прикрас величезний у своїй різноманітності. Але, щоб ваші очі не розбігалися, а серце не вискакувало від неможливості вибрати між хорошим і ще кращим, давайте розберемося яким чином підібрати правильно, залишаючись собою, але в ногу з трендами.

В першу чергу, важливо розуміти, що тренди - це лише напрямок, який задають глянець і світові подіуми. Якщо відкинути весь лоск, то залишається гротескно перебільшена ідея, яку вклав дизайнер і реалізував максимально яскраво, щоб суть була видна кожному. Вони, як маяк, вказують шлях в пошуках свого стилю. Сприймати буквально такі речі не рекомендується. Але справжні цінителі знають на що потрібно звернути увагу і як використовувати тонкощі трендів в повсякденному житті.

Індивідуальний стиль, в свою чергу, формується з плином часу. Накопичуючи досвід, ми підбираємо свої певні аксесуари, які вигідно підкреслюють тендітні зап'ястя, довгі тонкі пальці і красиві очі. А для того, щоб всі ці аксесуари завжди відповідали сучасності, необхідно придивлятися до тих самих трендів. І, щоб не було занадто багато жалю через витрачений бюджет на величезну скриньку прикрас, які залишаться «в спадок», є відмінний варіант - якісна біжутерія. Її не може бути багато, вона завжди в тренді, за неї не потрібно турбуватися так сильно, як за діамантове кольє ну і, звичайно, найголовніше - вона в крокової доступності для кожного бажаючого. Асортимент таких речей багатогранний, але виділити окремі знакові елементи все-таки можна. Своєрідний must-have для кожної модниці:

  1. Богемні кільця всіляких форм залишаються популярною прикрасою для жінок будь-якого віку, адже саме вони доповнюють як строгий офіціоз, так і наряд для п'ятничної ночі.
  2. Сережки були, є і будуть улюбленим жіночим аксесуаром. Тут не потрібні ніякі аргументи, тут потрібні класичні гвоздики, романтичні з підвісками, легковажні каблучки і ще багато-багато всього.
  3. Браслети, які ніколи не вийдуть з моди. У японських гейш (і не тільки у них) вважається, що відкрите зап'ястя - це вже еротично для чоловіків. А що, якщо не блискучий браслет, буде притягувати до нього погляд?
  4. Підвіски, ланцюжки, кольє і намиста залишаються найбільш численною категорією біжутерії. Адже кожній жінці хочеться привернути увагу до спокусливого вирізу декольте.
  5. Шарфи і хустки - це не тільки спосіб зігрітися, але ще і стильний елемент образу. Головне, пробуйте щось нове: наприклад, хустка зав'язана на руці доповнить міський casual і додасть йому жіночності, а легкий шарф завжди можна перев'язати на сумку або навіть використовувати замість пояса на брюках (бувають різні ситуації, які вирішуються такими простими Лайфхаками).

У будь-якому випадку, вибір завжди залишається за Вами і в нинішню епоху вільних поглядів, коли кордони стилів розмиті і сплетені між собою, саме час пробувати щось нове і незвичайне.

Тренди або індивідуальний стиль? Визначити - значить обмежити, а ми за вільний вибір.

© sincera.ua