Перша прикраса, яке, найчастіше, з'являється у дівчинки - це сережки. У підлітковому віці вона починає приміряти браслети, кільця, підвіски і намиста. А ось брошки, нерідко, асоціюються з віковим аксесуаром, який одягала бабуся в свій День Народження, і тому залишаються без уваги. Але саме брошка здатна надати будь-якого образу неповторний шарм.

Історія створення цієї прикраси починалася в Середньовіччі, але тоді декоративної функції у неї не було. Це був спосіб скріплювати одяг. Згодом, коли питання з одягом були модернізовані, французькі модниці, бажаючи прикувати погляди до декольте, стали приколювати до корсаж атласні стрічки, зібрані в бант, з підвісками. Так і з'явилася брошка (від фр. Broche). На сьогоднішній день асортимент різноманітний і включає в себе всілякі форми від квітів і імітації тварин до геометричних лаконічних фігур і, навпаки, шикарних вечірніх абстракцій. Такий вибір дає можливість підібрати індивідуально для кожного свій особливий акцент. Наприклад, будь-який святковий захід, як правило, має свій вечірній дрес-код, який, в свою чергу, дає шанс використовувати більш яскраві прикраси. Якщо використовувати замість звичної класики неординарну брошку, то, гарантовано, увагу Вам буде забезпечено по вищому розряду. Саме скромне плаття здатне заграти по-новому, якщо прикріпити до нього, брошку-квітку, що переливається навіть в приглушеному світлі.

Але якщо з вечірнім образом більш менш зрозуміло, то роль брошки в поєднанні з повсякденним одягом, нерідко, викликає збентеження і скутість. Але найсміливіші модниці вже давно забули про це і показали, як можна прикрасити себе блискучими шпильками. Кілька загальних порад для новачків:

  1. Класична біла сорочка в епоху unisex стала базовим елементом гардеробу практично кожного жителя мегаполісу. Тому, так важливо підкреслити свою жіночність. А що зробить це краще, ніж невелика брошка, пришпилена праворуч або ліворуч і грає на світлі при кожному русі? Варто спробувати! Аристократично, стримано, але так мило.
  2. Увечері всі ми прикриваємо плечі кофтинками. І як раз в сутінках переливами блиск брошки буде виглядати найбільш вигідно.
  3. У холодну пору року теплі светри допомагають зігрітися, але при цьому, найчастіше, стирають граціозність своїми пухнастим плетіннями. Виправити це здатна шпилька з підвіскою або яскрава брошка. В результаті, Вашу чарівність помітить кожен, а Ви збережете тепло і затишок.

В цілому, кожна прикраса створена, щоб підкреслити ту чи іншу частину тіла, але брошки - це зовсім інша категорія. Це той самий елемент, який довершує загальну картину. Велика або маленька, блискуча або матова, з металу або в етно-стилі з екологічних матеріалів - не так важливо, якою вона буде, головне, щоб вона подобалася Вам. І тоді вона стане ще одним ключиком до повної впевненості у власній неперевершеності. А, як стверджують численні дослідження, коли жінка впевнена в тому, що добре виглядає, вона набагато краще веде переговори і домагається свого. Зрештою, все різноманіття біжутерії створено, щоб кожна жінка знайшла свою категорію, що доповнює її стиль.

© sincera.ua