Sale до -70%
Пн-Чт: 10:00-18:00
Додайте товари до списку бажань
0

Упаковка — це важливо, даруйте біжутерію красиво

Оформлення, як і вибір подарунка — заняття хоч і приємне, але нервове і вимагає певних зусиль. Як упакувати — купити мішечки, коробки чи пакети? А може футляри? Упаковка важлива для будь-якого презенту, а для біжутерії найбільше. Футляри, коробочки і мішечки для прикрас допомагають справити потрібне враження, підтримують інтригу в очікуванні приємного сюрпризного моменту. Витративши стільки сил на пошук, вивчення бажань і жіночих примх, непростимо проігнорувати саму подачу, презентацію прикраси. А вона неможлива без гідного оформлення — упаковки.

Види подарункової упаковки: коробки, футляри та мішечки для біжутерії

В каталозі Sincera чимало видів упаковки для біжутерії, сумок і текстилю. Для кожної категорії товару свої варіанти. Стильні коробки і мішечки для подарунків зроблені з різних матеріалів в приємній колірній гамі.

 

  • Класичні оксамитові футляри. Вони завжди сприймаються із захопленням: здавна збереглася традиція дарувати ювелірні прикраси в оксамитових футлярах, подарункові мішечки з'явилися набагато пізніше. Коробочки для ланцюжків і браслетів мають строгу прямокутну форму, для каблучок — частіше круглу, але можуть бути виконані і у вигляді черепашки або яблука. Подарунок завжди виглядає особливим.
  • Подарункові пакети. Досить жорсткі і міцні пакети прикрашає логотип або стильний малюнок. Є великі і зовсім крихітні пакетики — їх, як і мішечки для біжутерії, можна підібрати за величиною подарунка і упакувати відповідно.
  • Подарункові коробки. Знімну верхню частину коробочки часто прикрашають бантами або декорують яскравими деталями. Картонні коробки можуть здаватися оксамитовими, як футляр і подарунковий мішечок, або бути обклеєні сяючим перламутровим папером.
  • Подарункові мішечки. Пласкі і округлі мішечки шиють з мережив, блискучої органзи, легкого шовку і приємного на дотик оксамиту. Мішечок затягується шнурком, попереджаючи випадання подарунка, і дозволяє зберегти інтригу до моменту вручення. Найбільш популярні оксамитові мішечки для прикрас.

Важливість гарної упаковки складно заперечувати ще й тому, що вона зазвичай служить скринькою або місцем зберігання ювелірного виробу. Адже щоб прикраса мала ефект новизни, сяяла і радувала, її потрібно берегти: не допускати механічних пошкоджень, попадання вологи, пилу і прямих сонячних променів. Виходить, що хороша подача збільшує цінність подарунка, тому купити мішечок або оригінальну коробочку для біжутерії не менш важливо, ніж каблучку, сережки або браслет.

Вибирайте відповідне події і презенту оформлення — це шанс зробити правильне перше враження

Вгору