Кількість
|
Вартість
|
||
|
Як класична, так і ультрамодна біжутерія з перлами — це особлива категорія прикрас, перед чарівністю якої не може встояти жодна жінка, незалежно від віку, улюбленого стилю в одязі і способу життя. Каблучки і сережки з культивованими перлами — зразок елітної біжутерії, мода на яку в Європі почалася з Коко Шанель. Її улюблені прикраси — довга перлова низка і лаконічне кольє з великих перлин, перетворювали маленьку чорну сукню в вишукане вбрання.
Перлинні намиста із задоволенням носили ікони стилю Одрі Хепберн і Грейс Келлі, та й сучасні зірки одягають перли на особливо важливі заходи. Правда, юні модниці ХХI століття віддають перевагу барочним перлам — несиметричним або краплеподібної форми, а дами старшого віку залишаються вірними круглим перлинам.
Біжутерія з перлами — історія виникнення прикрас
У біжутерії використовують культивовані перли, а не дикі. Вони не штучні, натуральні, але вирощені на спеціальній фермі. Саме вони становлять 90% перлинного ринку. Технології — заслуга Японії, там у 1893 році презентували першу вирощену людиною перлину, а з 1923 року перлинну продукцію стали постачати на світовий ринок. Кількість японських фабрик все збільшувалася, і до початку Другої світової війни в країні виробляли 10 мільйонів культивованих намистин за рік, а ціни впали настільки, що навіть середньостатистичні працівниці могли собі дозволити купити низку дрібних перлин.
Як і дикі, культивовані перли бувають морськими або прісноводними. Найбільш значущі морські ферми знаходяться:
- в Акойя — великі круглі перлини вирощують у солоній воді біля японського узбережжя;
- на Таїті — там отримують так звані чорні, хоча колір варіюється від сріблястого до фіолетового;
- біля берегів Австралії і Філіппін вирощують перлини Південних морів —великі, круглі, білі і золотаві.
Як купити біжутерію з перлами — особливості вибору
З вечірніми сукнями можна надіти всі види біжутерії — від каблучок з перлинками до розкішних кольє, але сьогодні найбільший попит на прикраси мінімалістичні. Можна просто надіти довгі сережки з перлами, каблучку чи ланцюжок з перлиною- підвіскою — не в комплекті, а задля яскравого акценту на певних рисах образу.
- Кольє або брошка біля декольте привернуть увагу до грудей.
- Довгі сережки з підвісками підкреслять витонченість шиї.
- Велика барочна перлина на пальці або в якості кулона замінить цілий комплект біжутерії.
- Фалангова біжутерія і чокери — для юних, традиційні каблучки з круглими білими перлами — для старших.
- Довгі низки перлин — для коктейлів та вечірок, короткі намиста — для ділових зустрічей.
Перламутрові і матові перли як і раніше лишаються аристократичними прикрасами, вони зобов'язують до елегантності і продуманого образу. Недарма стилісти називають перли показником смаку і почуття стилю.
Гарного вам настрою при виборі і стильних образів!