Іноді, при першому ж погляді на людину сприймаєш її цілісний образ і в пам'яті залишається про неї приємне враження. А буває, що, зустрічаючи привабливу людину, сприймаєш її по частинах, помічаючи окремо кожен елемент одягу і аксесуар. Це і є вміння правильно одягатися, підбираючи потрібні аксесуари!

Далеко не всі розуміють, наскільки важливим є вміння створювати гармонійний образ, розставляючи вірні акценти! Найчастіше пара сережок або кулон здатні кардинально змінити Вас, підкреслити Ваше почуття стилю. Ну а нехтування деталями може зробити будь-який образ прісним і нудним, навіть якщо на Вас надіті наймодніші, дорогі речі! Так що, вкрай важливо навчитися грамотно підбирати аксесуари, грати ними, підкреслюючи достоїнства і приховуючи недоліки.

Існує декілька базових правил, які допоможуть Вам підкреслити свою індивідуальність і зробити образ завершеним. Отже:

Створюємо стиль

Щоб виглядати завжди різною і стильною, зовсім не обов'язково мати величезну кількість одягу. Цілком достатньо кількох якісних базових речей, які за допомогою аксесуарів можна нескінченно змінювати. Наприклад, просте чорне плаття в поєднанні з елегантними, лаконічними сережками і підвіскою, доповнені тонким браслетом - це готовий ділової образ.

Якщо до цієї ж сукні надіти пару об'ємних браслетів і великі сережки, доповнити наряд стильним шарфом і клатчем в тон туфлям вийде закінчений вечірній образ! І, нарешті, прикрасьте плаття подовженим кольє, додайте яскравий браслет, об'ємну сумку, накиньте на плечі джинсову курточку і вільний, неформальний лук в стилі casual готовий.

Розставляємо акценти

Крім декоративної функції, у аксесуарів є і ще одна важлива роль - розставляти правильні акценти в образі. Якщо потрібно відвернути увагу від недосконалої талії і підкреслити зону декольте - надіньте масивні намиста або велику, помітну підвіску. Власницям довгих, красивих пальців варто носити помітні кільця і браслети, яскравий клатч теж приверне погляди до рук.

Якщо потрібно приховати якусь недосконалість фігури або зовнішності, акцентуйте увагу на перевагах, підкресливши їх яскравими аксесуарами, радять стилісти.

Правильне поєднання

Змінюючи колір, вид і розмір аксесуарів легко створювати потрібний образ. Але важливо пам'ятати про деякі нюанси. Так, дорогоцінні прикраси (золото, діаманти) носять з вишуканими вечірніми нарядами, а джинси, лляні сарафани та інший простий, повсякденний одяг можна комбінувати з недорогою біжутерією і прикрасами з пластика.

Зовсім не гармоніюють строкаті наряди з різнокольоровими прикрасами. До складного, багатобарвної одягу потрібно підбирати прості, не дуже помітні аксесуари, а скромне, однотонне вбрання доречно доповнити масивними, яскравими елементами. За тим же принципом потрібно звертати увагу і на крій: якщо в цілому в образі домінують прямі, геометричні лінії, можна дозволити собі урізноманітнити його химерними, складними деталями та навпаки.

І нехай сьогодні не існує строгих правил щодо того, які речі можна поєднувати між собою, а які ні, здоровий глузд ніхто не відміняв!

Почуття міри

Навіть якщо у Вашому гардеробі є три шуби - Ви ж не носити їх всі разом ?! Ось і аксесуари, навіть найкрасивіші і стильні, не варто надягати одночасно. Є золоте правило: в області голови має бути до трьох аксесуарів, інакше Ваша індивідуальність просто загубиться. Сережки, окуляри і шарф - досить! Модна шпилька або капелюшок - це вже перебір. Також не варто надягати одночасно більше п'яти кілець або поєднувати в одному образі масивні браслети з помітним поясом.

Особливо складно навчитися створювати стильний образ сьогодні, коли межа між вульгарністю і сміливою оригінальністю все більше розмивається. Саме тому для кожної дівчини настільки важливо знайти свій, індивідуальний, неповторний стиль і не боятися експериментів, не забуваючи про почуття міри!

(с) sincera.ua