Вітаємо в нашому офіційному інтернет магазині Sincera в Україні!

Хто ми?

Енергійна та амбіційна команда з 25-річним досвідом роботи на ринку біжутерії та аксесуарів. Ми обожнюємо дарувати Вам відчуття свята, підіймати настрій та розкривати індивідуальну красу за допомогою вигідних акцентних рішень!

Наша місія:

Розповсюдження модних тенденцій на ринку біжутерії та аксесуарів, формування смаку, стилю, жіночого погляду на світ біжутерних виробів. Щоб задовольнити широкі потреби та побажання своїх клієнтів, компанія забезпечує високу якість своїх товарів, які не лише відповідають  модним трендам, а й диктують їх.

Наша мережа:

5 фірмових салонів в  Україні (Київ, Харків, Львів, Дніпро)

3 салони в Словенії

25 партнерів-дистриб’юторів по всьому світу

Наша Історія:

Італійський бренд відрізняється не тільки своєю вишуканістю, але й дивовижним перетворенням - за короткий час невеликий проєкт зі створення колекції прикрас трансформувався в окремий бренд, який підкорив серця жителів різних європейських країн.

Sincera увійшла у світ аксесуарів з моменту початку співпраці талановитих європейських дизайнерів, які раніше розробляли аксесуари для брендів зі світовим ім'ям.
У результаті цей спільний експеримент подарував життя повноцінної колекції прикрас. Успішний старт став поштовхом для подальшого розвитку бренду, який продовжується і по сьогоднішній день. Ми завжди перебуваємо у пошуках нових форм, тенденцій та кольорових рішень.

Чому Sincera?

В античну епоху існувало поняття Sin Cera - "Без воску". Торговці використовували у своїй роботі віск, щоб приховати дефекти, це давало змогу продавати товар за завищеними цінами. Але деякі майстри проставляли на своїх виробах спеціальний знак - Sin Сеra (без воску), який вказував на унікальність та оригінальність виробу. З того часу і виникло це стійке словосполучення, яке свідчить про справжній талант, унікальність й здатність художника створювати шедеври - "Без воску" (Sin Cera). Бренд Sincera також дотримується цього принципу. Всі вироби несуть у собі оригінальність, креативність, високий естетичний смак та майстерність, що підкреслює особисту індивідуальність та красу.