ПРО ВИРОБИ SINCERA

Продукція ТМ Sincera - це широкий асортимент прикрас для жінок, сумки з натуральної та штучної шкіри, текстиль,  прикраси для волосся та інші аксесуари. Наші прикраси створені для людей з вишуканим смаком й створені виключно з душею і любов'ю. Наша мета розкрити та підкреслити в кожній жінці її неповторну красу і привабливість. Ми розробили різноманітні колекції, щоб кожен день Ви могли проявити вашу індивідуальність і настрій.

ПРИКРАСИ

Основа

В основі виробів лежить сплав білих металів, до складу якого входить срібло (менше 50%), цирконій і ін. Так як сплав не містить нікель (головний алерген для шкіри), вироби Sincera не викликають алергії.

Покриття

  • Вироби з жовтого металу покриті золотом 18 карат, що відповідає 750 пробі європейського золота.
  • Вироби з білого металу покриті родієм. Родій - метал групи платинових, на відміну від срібла не темніє і не окислюється.
  • Ювелірна емаль це покриття прикрас скляним сплавом різного кольору. Дозволяє створити неймовірно ефектні та ексклюзивні прикраси

Покриття, як родієве, так і золоте, буває глянсове, матове, скраб (злегка подряпане) і алмазна обробка (крихта, у вигляді маленьких осколків каменів).  

Основні елементи, які використовуються в прикрасах Sincera це:

Кристали Swarovski

В виробах Sincera використовуються кристали Swarovski трендових кольорів, форм, огранок та розмірів. Кожен камінь художньо огранений і відшліфований вручну.

Перли

Імітація культивованих перлів. Для виробництва використовується тільки натуральний перламутр. Перли покриваються захисним лаком, який запобігає відшарування перламутру і захищає від механічних пошкоджень.

Бісер

Скляний італійський бісер не деформується і зберігає оригінальний колір.

Органічне скло

Глянцево-дзеркальний матеріал різних форм і забарвлень досить міцний і зносостійкий.

Шкіряні джгути

Шнури з натуральної шкіри в спеціальній обробці в основному використовуються в таких біжутерних групах як  "кольє" та "браслети". 

Перламутр 

Перламутр створюють морські та річкові молюски; буває зеленим, блакитним, рожевим, білим, кремовим, золотим, сірим і навіть майже чорним. Таємничий блиск створює ореол благородства і романтичності.

ТЕКСТИЛЬ

Матеріал, який використовується в текстильних виробах: 100% шовк, віскоза, бавовна, кашемір, акрил і поліестер.

СУМКИ

У колекції є вироби з використанням як натуральної, так і штучної шкіри.